Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: link
ka: ბმული

en: Url
ka: ბმული

en: Visitor
ka: სტუმარი

en: e-mail
ka: ელ. ფოსტა

en: date
ka: თარიღი
