Simplenews Visitor (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: Date
lv: Datums

en: n/a
lv: n/p

en: Mail
lv: Pasts

en: Visitor
lv: Apmeklētājs

en: Max
lv: Maks.

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
