Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: link
my: လင့်ခ်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Visitor
my: လာရောက်လည်ပတ်သူ
