Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Date
ne: मिति

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Mail
ne: पत्र

en: Visitor
ne: आगंतुक

en: date
ne: मिति
