Simplenews Visitor (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Date
nl: Datum

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Mail
nl: E-mail

en: Url
nl: URL

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: Max
nl: Maximaal

en: Used
nl: Gebruikt

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.
