Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Subscribers
ta: சந்தாதாரர்கள்

en: Date
ta: தேதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Url
ta: முகவரி

en: Visitor
ta: பார்வையாளர்

en: e-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: date
ta: நாள்

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
