Simplenews Visitor (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Subscribers
uk: Читачі

en: Date
uk: Дата

en: Export
uk: Експортувати

en: URL
uk: URL-адреса

en: link
uk: посилання

en: n/a
uk: н/д

en: Mail
uk: Пошта

en: Visitor
uk: Відвідувач

en: e-mail
uk: ел.адреса

en: Max
uk: Мах

en: date
uk: дата

en: Used
uk: Використано

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.
