Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Logo
ar: الشعار

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
