Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Помощ

en: Logo
bg: Лого

en: Left sidebar
bg: Лява колона

en: Right sidebar
bg: Дясна колона

en: Footer
bg: заключителна част
