Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.

en: Highlighted
et: Esile tõstatud

en: published by !username on !datetime
et: postitas !username, !datetime
