Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Hasiera

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra
