Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: کمک

en: Logo
fa: آرم

en: Left sidebar
fa: نوار جانبی چپ

en: Right sidebar
fa: نوار جانبی راست

en: Footer
fa: پاورقی

en: Page top
fa: بالای صفحه
