Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Pangunahing pahina

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Footer
fil: Paanan
