Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Naglašeno

en: published by !username on !datetime
hr: objavio !username u !datetime
