Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Left sidebar
km: របាចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របាចំហៀង​ខាងស្តាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Submitted by !username on !datetime.
km: បាន​ដាក់​ស្នើដោយ​​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime ។
