Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин
