Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Left sidebar
pl: Lewa kolumna boczna

en: Right sidebar
pl: Prawa kolumna boczna

en: Footer
pl: Stopka

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Submitted by !username on !datetime.
pl: Wysłano !datetime przez !username

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: published by !username on !datetime
pl: Dodane przez !username dnia !datetime
