Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conţinut

en: Help
ro: Ajutor

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.
