Simpler (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Submitted by !username on !datetime.
sk: Od používateľa !username dňa !datetime.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: published by !username on !datetime
sk: zverejnené používateľom !username dňa !datetime
