Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.
