Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Logo
ca: Logotip

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Submitted by !username on !datetime.
ca: Enviat per !username al !datetime.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: published by !username on !datetime
ca: publicat per !username el !datetime
