Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Content top
da: Indhold top

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Submitted by !username on !datetime.
da: Indsendt af !username den !datetime.

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: published by !username on !datetime
da: udgivet af !username den !datetime
