Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Logo
he: לוגו

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מודגש

en: published by !username on !datetime
he: פורסם ע"י !username, !datetime
