Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Help
hi: मदद

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे
