Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Logo
hu: Logó

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Bottom 1
hu: Alul 1

en: Bottom 2
hu: Alul 2

en: Bottom 3
hu: Alul 3

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Submitted by !username on !datetime.
hu: Beküldte !username - !datetime.

en: Bottom 4
hu: Alul 4

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: published by !username on !datetime
hu: beküldte !username, !datetime
