Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Depan

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Panduan

en: Left sidebar
id: Kolom sisi kiri

en: Right sidebar
id: Kolom sisi kanan

en: Footer
id: Teks bawah halaman
