Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen
