Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Logo
kk: Логотип

en: Left sidebar
kk: Сол жақ тақтасы

en: Right sidebar
kk: Оң жақ тақтасы

en: Footer
kk: Футер
