Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: published by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးသားခဲ့ပါသည်။
