Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Submitted by !username on !datetime.
nl: Door !username  op @datetime.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: published by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime
