Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Logo
ru: Логотип

en: Left sidebar
ru: Левая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Content top
ru: Над контентом

en: Page top
ru: Верхняя страница

en: Page bottom
ru: Подвал страницы

en: Submitted by !username on !datetime.
ru: Отправлено !username в !datetime.

en: Highlighted
ru: Закреплено

en: published by !username on !datetime
ru: Опубликован пользователем !username в !datetime
