Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Logo
sv: Logotyp

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Submitted by !username on !datetime.
sv: Skrivet av !username den !datetime.

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: published by !username on !datetime
sv: publicerad av !username den !datetime
