Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Dipnot

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfa dibi

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: published by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde yayınlandı
