Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Матеріали

en: Help
uk: Довідка

en: Logo
uk: Емблема

en: Left sidebar
uk: Ліва колонка

en: Right sidebar
uk: Права колонка

en: Footer
uk: Підвал

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: published by !username on !datetime
uk: опубліковано !username, !datetime
