Simpler (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Trang chủ

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: published by !username on !datetime
vi: đăng bởi !username vào !datetime
