simplER ADs (7.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: Insert
et: Sisesta

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Inactive
et: Passiivne

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Random
et: Juhuslik

en: Yesterday
et: Eile

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Campaign
et: Kampaania

en: Show All
et: Näita kõiki
