simplER ADs (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Link Target
eu: Esteka helburua

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Days
eu: Egunak

en: Complete
eu: Eginda

en: Show All
eu: Guztia Ikusi
