simplER ADs (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: Insert
hr: Umetni

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Random
hr: Nasumično

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: Ad Title
hr: Naslov Oglasa
