simplER ADs (7.x-3.0-beta1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Link Target
hu: Hivatkozás célja

en: View
hu: Megtekintés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: 1 year
hu: 1 év

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Advertisement
hu: Hirdetés

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Number of days
hu: Napok száma

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: 3 Months
hu: 3 hónap

en: 6 Months
hu: 6 hónap

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Days
hu: Napok

en: Number of clicks
hu: Kattintások száma

en: Complete
hu: Kész

en: Not Published
hu: Rejtett

en: Campaign
hu: Kampány

en: Impressions
hu: Kattintások

en: Image Ad
hu: Kép hirdetés

en: Text Ad
hu: Szöveges hirdetés

en: Show All
hu: Összes megjelenítése

en: Ad Title
hu: Hirdetés címe
