simplER ADs (7.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Insert
is: Setja inn

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Statistics
is: Tölfræði

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Yesterday
is: Í gær

en: Complete
is: Lokið
