simplER ADs (7.x-3.0-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri
