simplER ADs (7.x-3.0-beta1) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: 3 Months
ta: 3 மாதங்கள்

en: 6 Months
ta: 6 மாதங்கள்
