simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Statistics
jv: Statistik

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring
