simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Default
pl: Domyślny

en: Insert
pl: Wstaw

en: Link Target
pl: Cel (Target) odnośnika

en: View
pl: Widok

en: Statistics
pl: Statystyki

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Advertisement
pl: Reklama

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Number of days
pl: Liczba dni

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Random
pl: Losowo

en: 3 Months
pl: 3 miesiące

en: 6 Months
pl: 6 miesięcy

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Days
pl: Dni

en: Complete
pl: Zakończone

en: Not Published
pl: Niepublikowane

en: Campaign
pl: Kampania

en: Impressions
pl: Impresje

en: Show All
pl: Pokaż wszystko

en: This ad is inactive
pl: Ta reklama jest nieaktywna

en: This ad is active
pl: Ta reklama jest aktywna

en: Published on !list
pl: Opublikowano w !list

en: Advertisement id
pl: Id reklamy

en: Ip Address
pl: Adres ip

en: Ip address of the visitor.
pl: Adres ip odwiedzającego
