simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Default
ro: Implicit

en: Insert
ro: Inserare

en: Link Target
ro: Țintă Legătură

en: View
ro: Afișează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Statistics
ro: Statistici

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: 1 year
ro: 1 an

en: Inactive
ro: inactiv

en: Start date
ro: Data de început

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Complete
ro: Finalizat

en: Show All
ro: Arată Toate
