simplER ADs (7.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Random
az: Təsadüfi

en: Show All
az: Hamısını göstər
