simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: Insert
ca: Insereix

en: Link Target
ca: destinació de l'enllaç

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: 1 year
ca: 1 any

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Advertisement
ca: Publicitat

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Clicks
ca: Clics

en: Random
ca: Aleatori

en: 3 Months
ca: 3 mesos

en: 6 Months
ca: 6 mesos

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Days
ca: Dies

en: Complete
ca: Finalitza

en: Not Published
ca: No publicat

en: Show All
ca: Mostra tot
