simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Default
da: Standard

en: Insert
da: Indsæt

en: Link Target
da: Link-mål

en: View
da: Vis

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Statistics
da: Statistik

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Published
da: Udgivet

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Advertisement
da: Reklame

en: Start date
da: Startdato

en: Clicks
da: Klik

en: Random
da: Tilfældig

en: 3 Months
da: 3 måneder

en: 6 Months
da: 6 måneder

en: Yesterday
da: I går

en: Days
da: Dage

en: Complete
da: Komplet

en: Show All
da: Vis alle
