simplER ADs (7.x-3.0-beta2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Default
fi: Oletus

en: Link Target
fi: Linkin kohde

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Number of days
fi: Päivien määrä

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Random
fi: Satunnainen

en: 3 Months
fi: 3 kuukautta

en: 6 Months
fi: 6 kuukautta

en: Yesterday
fi: Eilen

en: Days
fi: Päivät

en: Complete
fi: Valmis

en: Last Week
fi: Viimeinen viikko

en: Last Month
fi: Viimeinen kuukausi

en: Show All
fi: Näytä kaikki
