simplER ADs (7.x-3.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ
